EN
Visas kategorijas
_MG_0191_ 副本
Privāts dizains Strong Suction mobilā telefona stiprinājums automašīnas paneļa vējstiklam iPhone un samsung

Privāts dizains Strong Suction mobilā telefona stiprinājums automašīnas paneļa vējstiklam iPhone un samsung


Produkta detaļas

Model NoT11+S100
produkta nosaukumsSpēcīga sūkšanas mobilā tālruņa turētājs automašīnas paneļa vējstikla gaisa ventilācijas atverei, brīvroku paneļa tālruņa statīvs saderīgs ar universālo iPhone 13 12 11 Pro XS Max 8 Samsung
LietošanaAutomašīnas paneļa vai stikla vējstikls
Saderīgs tālrunis3.5"~6.5" viedtālrunis
Funkcija 1
Plakans un gluds informācijas panelis: Ja informācijas panelis ir plakans un gluds, lūdzu, uzstādiet piesūcekni tieši uz tā. (Informācijas panelis/sarkanā uzlīme ir paredzēta līdzenas virsmas izveidošanai, tāpēc plakanam informācijas panelim tas nav nepieciešams).
Funkcija 2Teksturēts un nevienmērīgs informācijas panelis: informācijas paliktnis ir paredzēts vienreizējai lietošanai. Pirms piesūcekņa uzstādīšanas uz teksturēta vai nevienmērīga paneļa, lūdzu, 1 minūti stingri nospiediet spilventiņu un ļaujiet tam nostāvēties TRĪS DIENAS, lai tas būtu ļoti lipīgs.
Funkcija 3Regulāri mazgājiet piesūcekni: Piesūcekņa skalošana un žāvēšana gaisā pēc ilgstošas ​​lietošanas var atjaunot tā lipīgumu.
Funkcija 4Mēs neiesakām uzklāt piesūcekni uz ādas, sienas vai plēves stikla virsmām, jo ​​piesūceknis ir veidots ar spēcīgu viskozitāti un pievilcību. Šādā gadījumā, lūdzu, uzstādiet to uz vējstikla vai ventilācijas atveres.
pieteikums 1Ja izmantojat smagu vai izturīgu tālruņa maciņu ar gredzenu, jums ir jānoņem gredzens no tālruņa maciņa.
pieteikums 2Lūdzu, ņemiet vērā, ka tālruņa korpusa aizmugures biezumam jābūt mazākam par 0.24 collām. Tas nav piemērots gredzenu futrāļiem.

_MG_0191_ 副本

Saistītās Preces

Sūtīt